Aktualności

     

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT

I. 

Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w całym kraju i obowiązującą od 19.10.20 tzw. „strefę czerwoną ” wszystkie zaplanowane zajęcia stacjonarne w miesiącu listopadzie br. zostają wstrzymane do odwołania.              Prosimy śledzić na bieżąco naszą stronę internetową , ponieważ będziemy  regularnie przekazywać informacje pod daną formą kształcenia. Za zmiany w planach szkoleń                    i utrudnienia przepraszamy.

 

II.
W związku z komunikatem Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia  (CSIOZ) dot. przeniesienia Systemu Monitorowania Kształcenia (SMK) na platformę e-PLOZ, od 24.04.20r. użytkownicy SMK, chcąc zalogować się do systemu, będą musieli nadać nowe hasło korzystając z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO/ NIE PAMIĘTAM HASŁA

 

UWAGA!  NOWE ZASADY NABÓRU NA SZKOLENIA. 
KLIKNIJ W  LINK  PONIŻEJ—–>

LINK : nowe zasady naboru na szkolenia

 

UWAGA! 
Planujemy rozpoczęcie SPECJALIZACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ
 w miesiącu październik/listopad 2020r. 

Prosimy osoby, które złożyły wniosek w wersji papierowej o niezwłoczne logowanie się do systemu SMK. Obecnie mamy już 19 osób zalogowanych na ww specjalizację. Szkolenie rozpocznie się po zapełnieniu miejsc szkoleniowych (min. 25 osób)

System niestacjonarny- około 4 zjazdy w miesiącu. Terminy na najbliższe miesiące oraz godziny zajęć do ustalenia z grupą osób zakwalifikowanych na pierwszych zajęciach. 

Limit miejsc ograniczony, liczy się termin złożenia wniosku w systemie SMK. Szczegóły dot. specjalizacji znajdują się w zakładce NABÓR NA SPECJALIZACJE.

Uwaga

W zakładce DRUKI DO POBRANIA znajdują się zaktualizowane wnioski o zakwalifikowanie do kursów/szkoleń  (dawne Karty Zgłoszeniowe) zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 września 2016r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych (Dz.U. z 2016, poz.1761)