Aktualności

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT

Informujemy, że w związku  z obecną sytuacją epidemiologiczną Ośrodek Hipokrates jest nieczynny do 06.04.2020r. z możliwością wydłużenia 

oraz wstrzymuje zajęcia na kursach, specjalizacjach i  przesuwa terminy rozpoczęcia planowanych szkoleń do odwołania. Osoby zainteresowane mogą logować się w systemie SMK. Na stronie internetowej będziemy na bieżąco informować Państwa  o zmianach.

 

 

 

Ośrodek Kształcenia Kadr HIPOKRATES informuje, że wnioski w wersji papierowej złożone do 30 czerwca 2017r. przed wejściem w życie Systemu Monitorowania Kształcenia Kadr Medycznych, zostają unieważnione  (za wyjątkiem wniosków złożonych na szkolenia umieszczone w systemie SMK, które odbędą się w I półroczu 2018r. ).
Osoby zainteresowane zachęcamy do ponownego złożenia wniosków w wersji papierowej oraz poprzez SMK według nowych zasad naboru na szkolenia, które dostępne są na stronie internetowej Ośrodka w zakładce AKTUALNOŚCI.

 

UWAGA!  NOWE ZASADY NABÓRU NA SZKOLENIA. 
KLIKNIJ W  LINK  PONIŻEJ—–>

LINK : nowe zasady naboru na szkolenia

UWAGA! 

Rozpoczęliśmy szkolenie specjalizacyjne z piel. OCHRONY ZDROWIA PRACUJĄCYCH dla piel./rzy. Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość dodatkowej kwalifikacji na w/w specjalizację POZA LIMITEM MIEJSC FINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH.  Całkowity koszt specjalizacji: 2670;00 zł, istnieje możliwość płatności do 18 rat.

Liczy się data złożenia wniosku w systemie SMK.

Po wyczerpaniu miejsc szkoleniowych nie będzie możliwości dodatkowej kwalifikacji!

W razie pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem. 
UWAGA! 

Rozpoczęliśmy szkolenie specjalizacyjne z piel. PSYCHIATRYCZNEGO dla piel./rzy. Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość dodatkowej kwalifikacji na w/w specjalizację.  Liczy się data złożenia wniosku w systemie SMK. 

 

UWAGA! 
Planujemy rozpoczęcie SPECJALIZACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ
 w miesiącu lutym lub marcu 2020r. 

Prosimy osoby, które złożyły wniosek w wersji papierowej o niezwłoczne logowanie się do systemu SMK. Obecnie mamy już 15 osób zalogowanych na ww specjalizację. Szkolenie rozpocznie się po zapełnieniu miejsc szkoleniowych (min. 25 osób)

System niestacjonarny- około 4 zjazdy w miesiącu. Terminy na najbliższe miesiące oraz godziny zajęć do ustalenia z grupą osób zakwalifikowanych na pierwszych zajęciach. 

Limit miejsc ograniczony, liczy się termin złożenia wniosku w systemie SMK. Szczegóły dot. specjalizacji znajdują się w zakładce NABÓR NA SPECJALIZACJE.

Uwaga

W zakładce DRUKI DO POBRANIA znajdują się zaktualizowane wnioski o zakwalifikowanie do kursów/szkoleń  (dawne Karty Zgłoszeniowe) zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 30 września 2016r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych (Dz.U. z 2016, poz.1761)